Senaste resultat

Scorpions Cup 2019 börjar
Slut
1/11
2/11
3/11

Live-matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03110613 sö 03/11 17:50 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp B Bele Barkarby IF IBF P08 Järfälla Spiders      
03110803 sö 03/11 10:20 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp B Åkersberga IBF Orange Bele Barkarby IF IBF 2      

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03110709 sö 03/11 16:40 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall P05 Slutspel Final Väsby IBK 3 - 2 Ledberg Innebandy    
03110708 sö 03/11 15:30 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall P05L Slutspel Final AIK Innebandy 6 - 2 Västerås IBS Ungdom    
03110710 sö 03/11 17:50 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall P04 Slutspel Final Farsta IBK 1 - 2 Täby FC Västra    
03110706 sö 03/11 13:10 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall F07 Slutspel Final Bele Barkarby IF IBF 2 - 5 Värmdö IF    
03110707 sö 03/11 14:20 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall F06 Slutspel Final Rönnby Västerås IBK F06 3 - 2 Täby FC Skarpäng    
03110711 sö 03/11 19:00 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall F04 Slutspel Final Bele Barkar... IBF F04-05 3 - 1 Huddinge IK HIK F-04    
02110713 lö 02/11 20:00 lö 02/11 Jakobsbergs Sporthall P07 Slutspel Final IK Sirius IBK 3 - 9 Västerås IBS Ungdom    
02110704 lö 02/11 11:25 lö 02/11 Jakobsbergs Sporthall P07L Slutspel Final Järfälla/Kungsängen 9 - 4 Västerås IBS Ungdom 1    
02110712 lö 02/11 18:50 lö 02/11 Jakobsbergs Sporthall P06 Slutspel Final Hammarby IF IBF 12 - 1 Åkersberga IBF AB    
02110707 lö 02/11 14:15 lö 02/11 Jakobsbergs Sporthall P06L Slutspel Final Bälinge IF 1 - 3 Funbo IF    
02110714 lö 02/11 21:10 lö 02/11 Jakobsbergs Sporthall F05 Slutspel Final Huddinge IK 3 - 0 Hagunda IF 1    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03111013 sö 03/11 17:50 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp C Kungsängens IF Färdig Tillberga IK Roosters 1      
03110812 sö 03/11 17:15 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp B AIK Innebandy Färdig Bele Barkarby IF IBF 2      
03110612 sö 03/11 17:05 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp B AIK Innebandy Tigrarna Färdig Västerås IBS P08 Svart      
03111012 sö 03/11 17:05 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp C Huddinge IBS 1 Färdig Västerhaninge IBK VHIBK      
03110811 sö 03/11 16:30 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp B Vaksala SK Gul Färdig Åkersberga IBF Orange      
03110611 sö 03/11 16:20 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp A Vallentuna IBK Färdig Värmdö IF      
03111011 sö 03/11 16:20 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp D Väsby AIK Vit Färdig Tillberga IK Roosters 2      
03110510 sö 03/11 16:10 sö 03/11 Viksjö Sporthall F04 Slutspel Semifinal Huddinge IK HIK F-04 1 - 0 Tyresö Trollbäcken IBK    
03110810 sö 03/11 15:45 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp A Väsby AIK Färdig Bele Barkarby IF IBF 1      
03110610 sö 03/11 15:35 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp A Tyresö Trollbäcken IBK Färdig AIK Innebandy Lejonen      
03111010 sö 03/11 15:35 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp D Rosersbergs IK Färdig Huddinge IBS 2      
03110509 sö 03/11 15:20 sö 03/11 Viksjö Sporthall F04 Slutspel Semifinal Bele Barkar... IBF F04-05 4 - 0 Väsby IBK    
03110809 sö 03/11 15:00 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp A TTIBK Färdig Hässelby SK IBK Svart      
03110609 sö 03/11 14:50 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp B Bele Barkarby IF IBF P08 Färdig AIK Innebandy Tigrarna      
03111009 sö 03/11 14:50 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp C Tillberga IK Roosters 1 Färdig Huddinge IBS 1      
03110508 sö 03/11 14:30 sö 03/11 Viksjö Sporthall P05 Slutspel Semifinal Nykvarns IF 1 - 2 Ledberg Innebandy    
03110808 sö 03/11 14:10 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp B AIK Innebandy Färdig Åkersberga IBF Orange      
03110608 sö 03/11 14:05 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp B Västerås IBS P08 Svart Färdig Järfälla Spiders      
03111008 sö 03/11 14:05 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp C Västerhaninge IBK VHIBK Färdig Kungsängens IF      
03110507 sö 03/11 13:40 sö 03/11 Viksjö Sporthall P05 Slutspel Semifinal Skälby IBK Röd 2 - 3 Väsby IBK    
03110807 sö 03/11 13:25 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp B Bele Barkarby IF IBF 2 Färdig Vaksala SK Gul      
03110607 sö 03/11 13:20 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp A Tyresö Trollbäcken IBK Färdig Vallentuna IBK      
03111007 sö 03/11 13:20 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp D Tillberga IK Roosters 2 Färdig Rosersbergs IK      
03110506 sö 03/11 12:50 sö 03/11 Viksjö Sporthall P05L Slutspel Semifinal IS Saga 0 - 1 Västerås IBS Ungdom    
03110806 sö 03/11 12:40 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp A Väsby AIK Färdig Hässelby SK IBK Svart      
03110606 sö 03/11 12:35 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp A AIK Innebandy Lejonen Färdig Värmdö IF      
03111006 sö 03/11 12:35 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp D Väsby AIK Vit Färdig Huddinge IBS 2      
03110705 sö 03/11 12:10 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall P04 Slutspel Semifinal Farsta IBK 3 - 1 Hässelby SK IBK    
03110505 sö 03/11 12:00 sö 03/11 Viksjö Sporthall P05L Slutspel Semifinal Ledberg Innebandy 5 - 6 AIK Innebandy    
03110805 sö 03/11 11:55 sö 03/11 Kallhälls Sporthall P09 Grp A Bele Barkarby IF IBF 1 Färdig TTIBK      
03110605 sö 03/11 11:50 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp B Västerås IBS P08 Svart Färdig Bele Barkarby IF IBF P08      
03111005 sö 03/11 11:50 sö 03/11 Hagnäshallen P08 Grp C Tillberga IK Roosters 1 Färdig Västerhaninge IBK VHIBK      
03110704 sö 03/11 11:20 sö 03/11 Jakobsbergs Sporthall P04 Slutspel Semifinal FBC Uppsala Ungdom 3 - 4 Täby FC Västra    
03110504 sö 03/11 11:10 sö 03/11 Viksjö Sporthall P05 Slutspel 1/4 Final Ledberg Innebandy 2 - 1 Väsby AIK    
03110604 sö 03/11 11:05 sö 03/11 Herresta Sporthall P08 Grp B Järfälla Spiders Färdig AIK Innebandy Tigrarna      
ICA Maxi Barkarbystaden Kaffestyrkan Eksjöhus Klubbexperten