List of registered teams

Club Team name Category
AIK IBF Pojkar Blå B (2009-2010)
AIK IBF Svart Pojkar Röd E (2007-2008)
AIK IBF Gul Pojkar Röd E (2007-2008)
AIK IBF Pojkar Röd C (2005-2006)
Almunge IK Pojkar Röd C (2005-2006)
Arlanda IBK RA19 P05 Pojkar Röd B (2004-2005)
Bele Barkarby IF IBF Svart Pojkar Blå C (2010-2011)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Blå B (2009-2010)
Bele Barkarby IF IBF P10 Pojkar Blå B (2009-2010)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Blå A (2008-2009)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Blå A (2008-2009)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Röd E (2007-2008)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Röd D (2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Röd D (2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF Svart Pojkar Röd C (2005-2006)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Röd A (2004)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar Röd B (2004-2005)
Bele Barkarby IF IBF P05 Pojkar Röd B (2004-2005)
Bele Barkarby IF IBF F10 Flickor Blå C (2010-2011)
Bele Barkarby IF IBF Flickor Blå C (2010-2011)
Bele Barkarby IF IBF Flickor Blå B (2009-2010)
Bele Barkarby IF IBF F08 Flickor Röd D (2007-2008)
Bele Barkarby IF IBF F07 Flickor Röd C (2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF F06 Flickor Röd B (2005-2006)
Bele Barkarby IF IBF Flickor Röd A (2004-2005)
Bergs IK Pojkar Röd C (2005-2006)
Ekerö IK Pojkar Röd D (2006-2007)
Ekerö IK F09 Flickor Blå B (2009-2010)
Fagerhult Habo IBK Pojkar Röd C (2005-2006)
Farsta IBK Pojkar Röd E (2007-2008)
Farsta IBK Pojkar Röd A (2004)
FBC Uppsala Pojkar Röd E (2007-2008)
FBC Uppsala Ungdom Pojkar Röd A (2004)
FBI Tullinge Flickor Röd B (2005-2006)
Hagunda IF Pojkar Röd E (2007-2008)
Hagunda IF F07/08 Flickor Röd D (2007-2008)
Hagunda IF F05/06 Flickor Röd B (2005-2006)
Hagunda IF F05/06 Flickor Röd A (2004-2005)
Hammarby IF IBF Pojkar Röd C (2005-2006)
HIBS Flickor Röd A (2004-2005)
HIBS Flickor Röd A (2004-2005)
Huddinge IBS Pojkar Blå A (2008-2009)
Huddinge IBS Pojkar Röd E (2007-2008)
Huddinge IBS Pojkar Röd C (2005-2006)
Huddinge IBS HIBS1 Pojkar Röd A (2004)
Huddinge IBS HIBS2 Pojkar Röd A (2004)
Huddinge IBS Flickor Blå B (2009-2010)
Huddinge IBS Flickor Blå B (2009-2010)
Huddinge IBS Flickor Röd D (2007-2008)
Huddinge IBS F06 Flickor Röd B (2005-2006)
Hultsberg/Björkås IBF Vit Pojkar Röd D (2006-2007)
Hultsberg/Björkås IBF Svart Pojkar Röd D (2006-2007)
Hässelby SK IBK EGE Pojkar Blå B (2009-2010)
Hässelby SK IBK Pojkar Röd A (2004)
Hässelby SK IBK Pojkar Röd B (2004-2005)
IBF Hedemora Flickor Röd B (2005-2006)
IBK Hallsta Flickor Röd D (2007-2008)
IBK Hallsta Flickor Röd B (2005-2006)
IBK Köping Pojkar Röd E (2007-2008)
IK Frej Röd Flickor Röd B (2005-2006)
IK Sirius P06 Pojkar Röd D (2006-2007)
IK Sirius IBK Flickor Blå A (2008-2009)
IK Tomtberga Flickor Röd D (2007-2008)
Ingarö/Sickla Flickor Blå A (2008-2009)
Ingarö IF F05/06 Flickor Röd B (2005-2006)
IS Saga Pojkar Röd D (2006-2007)
IS Saga Pojkar Röd C (2005-2006)
Jakobsberg IBF F06 Flickor Röd C (2006-2007)
Järfälla IBK Spiders Pojkar Blå C (2010-2011)
Järfälla Spiders Pojkar Röd B (2004-2005)
Kungsängens IF Pojkar Röd E (2007-2008)
Ledberg Innebandy Pojkar Röd C (2005-2006)
Lindås Waves Pojkar Röd C (2005-2006)
Nacka Wallenstam IBK Pojkar Röd E (2007-2008)
Nacka Wallenstam IBK Pojkar Röd D (2006-2007)
Nykvarns IF P08 Svart Pojkar Röd E (2007-2008)
Nykvarns IF F07/08 Flickor Röd D (2007-2008)
Nykvarns IF Flickor Röd B (2005-2006)
Nynäshamn IBK Flickor Blå B (2009-2010)
Nynäshamn IBK Flickor Blå A (2008-2009)
RA19/Sigtuna Flickor Röd B (2005-2006)
Rotebro IS IBK Pojkar Röd B (2004-2005)
Rönnby Västerås IBK F06 Flickor Röd C (2006-2007)
Rönnby Västerås IBK F06 Flickor Röd B (2005-2006)
Salems IF Flickor Blå B (2009-2010)
Salems IF Flickor Blå A (2008-2009)
Silverdals IF Pojkar Blå B (2009-2010)
Skälby IBK Sharks P05 Svart Pojkar Röd B (2004-2005)
Skälby IBK Sharks P05 Röd Pojkar Röd B (2004-2005)
Sköndals IK Flickor Röd B (2005-2006)
Sundbybergs IK Pojkar Blå C (2010-2011)
Tillberga IK Roosters Pojkar Röd D (2006-2007)
Tungelsta IF Pojkar Röd E (2007-2008)
Tungelsta IF Pojkar Röd C (2005-2006)
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar Blå C (2010-2011)
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar Röd E (2007-2008)
Tyresö Trollbäckens IBK Pojkar Blå A (2008-2009)
Täby FC P07 Pojkar Röd E (2007-2008)
Täby FC P05 Attunda Pojkar Röd B (2004-2005)
Täby FC Gribby Pojkar Röd B (2004-2005)
Täby FC P05 Attunda Pojkar Röd B (2004-2005)
Täby FC Flickor Blå A (2008-2009)
Täby FC Flickor Röd C (2006-2007)
Täby FC Skarpäng Flickor Röd B (2005-2006)
Täby FC F05 Flickor Röd A (2004-2005)
Täby FC Skarpäng Flickor Röd A (2004-2005)
Töjnan IBK Pojkar Röd E (2007-2008)
Töjnan IBK P06/07 Pojkar Röd D (2006-2007)
Vaksala SK P09 Pojkar Blå A (2008-2009)
Vaksala SK F2010:1 Flickor Blå C (2010-2011)
Vaksala SK F2010:2 Flickor Blå C (2010-2011)
Vallentuna IBK P10 Pojkar Blå C (2010-2011)
Vallentuna IBK P10 Pojkar Blå B (2009-2010)
Vallentuna IBK Pojkar Blå A (2008-2009)
Vallentuna IBK Pojkar Röd E (2007-2008)
Vallentuna IBK Pojkar Röd D (2006-2007)
Vallentuna IBK Flickor Röd D (2007-2008)
Vallentuna IBK F röd Flickor Röd D (2007-2008)
Vaxholms IBF Flickor Röd D (2007-2008)
Vendelsö IK P10 Pojkar Blå C (2010-2011)
Vendelsö IK Flickor Blå A (2008-2009)
Vendelsö IK Flickor Blå A (2008-2009)
VIB Ungdom Flickor Blå A (2008-2009)
VIB Ungdom Flickor Röd D (2007-2008)
Värmdö IF Pojkar Röd E (2007-2008)
Värmdö IF Pojkar Röd E (2007-2008)
Värmdö IF Pojkar Röd D (2006-2007)
Värmdö IF F05/06 Flickor Röd B (2005-2006)
Väsby AIK Pojkar Blå B (2009-2010)
Väsby AIK P07 Vit Pojkar Röd D (2006-2007)
Väsby AIK P05 Pojkar Röd C (2005-2006)
Väsby AIK Flickor Röd D (2007-2008)
Väsby IBK P05 Pojkar Röd B (2004-2005)
Västerhaninge IBK Pojkar Röd E (2007-2008)
Västerhaninge IBK Pojkar Röd D (2006-2007)
Västerhaninge IBK Flickor Blå B (2009-2010)
Västerhaninge IBK Flickor Röd C (2006-2007)
Västerhaninge IBK Flickor Röd A (2004-2005)
Västerås IBS Ungdom P06 Pojkar Röd D (2006-2007)
Västerås Innebandy Pojkar Röd E (2007-2008)
Västerås Innebandy Pojkar Röd D (2006-2007)
Åkersberga IBF Pojkar Blå C (2010-2011)
Åkersberga IBF Orange Pojkar Blå A (2008-2009)
Åkersberga IBF P06 Orange Pojkar Röd C (2005-2006)
Åkersberga IBF Pojkar Röd C (2005-2006)
Åkersberga IBF P05 Pojkar Röd C (2005-2006)
Åkersberga IBF Flickor Röd C (2006-2007)
Åkersberga IBF F05 Flickor Röd B (2005-2006)
Åkersberga IF P08B Pojkar Blå A (2008-2009)
Älvsjö AIK Flickor Röd A (2004-2005)
Ängby IF Pojkar Blå C (2010-2011)
Örsundsbro IF Pojkar Röd C (2005-2006)
ICA Maxi Barkarbystaden Klubbexperten Laget.se